/td>

Lubrimac

Servis | Başarı Makinaİzmit Bölge bayiliğiniz yaptığımız LUBRIMAC Merkezi Yağlama Sistemleri ile ortam şartları ne olursa olsun makinalarınızın sürekli yeterli miktarda yağlanması yapılmaktadır. Tehlikeli ve ulaşılması zor noktalarda bakım ve tamir sürelerini azaltarak verimliliği arttırır. Güvenli bir çalışma ortamı yaratmanızı sağlar. Bakım giderlerinizi ve zaman kayıplarınızı azaltır. Hatalı yağlamadan kaynaklı arızaları engeller. Ayrıca hijyenik çalışma ortamı gerektiren sektörlerde kullanıma uygundur.

Merkezi yağlama konusunda yüksek darbe dayanımı ve güçlendirilmiş yapısı ile Lubrimac pompalar inşaat, madencilik ve endüstrinin en zor şartlarında kullanılmak üzere üretilmektedir.

SL101 Serisi Pompa Tipleri;
SL-101 serisi pompalar özellikleri açısından 4 seçenekte üretilmektedir. Hacmi 2 lt ve 4,5 lt’dir.
Opsiyonel 9 lt. olarak da kullanıma sunulmaktadır. Max. 200 bar’a ayarlıdır, dakikada 2,4 cc gres besleyen pistonlu pompadır.

SL101.D Serisi; Direk besleme yapılan modeldir, pompanın çalışma ve bekleme süreleri harici bir kontrol kartı, zaman rölesi veya PLC tarafından gerçekleşitirlir.
SL101.EC Serisi; Elektronik kontrol kartlı modeldir, pompanın çalışma ve bekleme süreleri pompa üzerinden ayarlanır. Çalışma 1-99 dk, bekleme 0-24 saat ve 0-59 dakika arasında ayarlanabilir.
SL101.EC/AL Serisi; SL101.EC serisine ek olarak dağıtım bloğuna yerleştirilen indüktiv sensör ile gresin yataklara dağılımını kontrol eder, yağ bitmesi veya blok tıkanıklığında alarm verir ve dijital göstergede uyarı ışığı yanar sesli uyarı devreye girer. Alarm çıkış bağlantısı mevcuttur.
SL101.EC/AL3 Serisi; SL101.EC/AL serisine ek olarak toplam 3 ayrı indüktiv sensörü ile kontrol edilen modeldir. Alarm durumunda A1, A2, ve A3 şeklinde ayrı uyarlar oluşur sesli uyarı devreye girer.

Dağıtım Blokları;
Progresiv Tip Modüler Dağıtım Blokları; 5 farklı çıkış hacminde ara dilimleri mevcuttur. 0,10cc ara dilimi dışındaki tüm modellerde indikatör pin seçeneği bulunur. Maksimum 10 ara dilimle çalıştırılır. Körleme yapılarak/farklı hacimli ara dilimler kullanılarak gres çıkış miktarları ayarlanabilir. Ara dilim hacimleri; 0,10cc, 0,15cc, 0,20cc, 0,30cc, 0,40cc…
Progresiv Tip Monoblok Dağıtım Blokları; 6 ila 24 çıkışlı seçenekler mevcuttur. İndikatör pin seçeneği ile sensör bağlanarak alarm düzeneği adapte edilebilir.

Kontrol Üniteleri/Kartlar;
Lubrimac Kontrol Ünitesi; IP65 standartlarında bir kutu içerisinde 12 ve 24 VCD aralığında çalışan, pompanın çalışma/bekleme süresi, dağıtım/çevrim sayısı, alarm ve açma kapama fonksiyonlarını kontrol eden karttır. Kontrol kutusu üzerinde komut tuşları ve uyarı ekranı bulunur.

Aksesuarlar;
4 pin konektör, sesli ışıklı alarm, boru kelepçeleri, manuel gresörlük, yüksek basınç hortumu rekor seti, rekor ve ek bağlantı nipelleri, otomatik rekor çeşitleri, çelik borular, 8mm yüksek basınç hortum, poliamid hortum, manometre, kelepçeler…

Lubrimac | Başarı Makina Lubrimac | Başarı Makina Lubrimac | Başarı Makina Lubrimac | Başarı Makina
       
Lubrimac | Başarı Makina
       
Lubrimac | Başarı Makina Lubrimac | Başarı Makina Lubrimac | Başarı Makina Lubrimac | Başarı Makina

 

 

 

 

 
Talep Formu

 Güvenilir ve Hızlı Tedarik
  Çözüme Yönelik Hizmet
 İthalat ile Orijinal Ürün Temini
  İhracat ile Aracısız Doğrudan Satış
 
Kalite Logoları