/td>

Hakkımızda

Hakkımızda | Başarı MakinaBAŞARI MAKİNA LTD ŞTİ 2009 yılında 22 yıllık kamu tecrübesi ve ağır iş makinaları bakım atölyesi bilgi birikimi ile kurulmuştur.
Başarı Makina ailesi olarak iş makinaları satışı, yedek parça tedariği ve servis hizmeti konularında uzmanlaşmış bir kuruluşuz. 2009 yılında ENKA Pazarlama İhracat İthalat A.Ş. ile TAILIFT Forkliftlerinin Kocaeli-Sakarya-Yalova bölgesinde satış ve satış sonrası hizmetler alanında bayiliğini alarak iş hayatına başladık.
Firmamız forkliftler, vinçler, teleskopik yükleyiciler, personel kaldırma platformları, iş makinaları ve mini yükleyiciler için Türkiye pazarında yedek parça tedarik hizmeti vermektedir.
Hizmet verdiğimiz sektördeki araçların yedek parçası dışında gereksinimlerini karşılayabilmek ve bakım hizmetlerinde maliyeti düşürmek adına bayilik anlaşmaları yapılmıştır.
Bakım elemanları için LUBRIMAC otomatik ve merkezi yağlama sistemleri ile DELSA marka filtre bölge bayiliğini yapmaktayız. 2010 yılı başında ise; kendinden yağlamalı yatak ve burç üreticisi ZOB firmasının bölge bayiliğini yapmaya başladık. Ayrıca iş makinaları kabin içi ısıtıcı alanında bir dünya markası olan WEBASTO firmasının da bayiliğini yapmaktayız.    

 

Sertifika | Başarı Makina

 

 

  Güvenilir ve Hızlı Tedarik
  Geniş Ürün Grubu
  İthalat ile Orijinal Ürün Temini
  İhracat ile Aracısız Doğrudan Satış

 

 

 

 

 
Talep Formu

 Güvenilir ve Hızlı Tedarik
  Çözüme Yönelik Hizmet
 İthalat ile Orijinal Ürün Temini
  İhracat ile Aracısız Doğrudan Satış
 
Kalite Logoları